«Мама п0мерла!» Дочка Зав0ротнюк п0відомила

ЗМІ повідомляють про смерть актриси Анастасії Заворотнюк. Офіційного підтвердження цьому немає, оскільки сім’я зірки «Моєї прекрасної няньки» продовжує зберігати труну мовчання.

 

 

 

За інформацією видання 31tv.ru, про смерть Заворотнюк на форумі, присвяченому життю зірок, повідомив один із користувачів, який через свою професію крутиться в шоу-бізнесі.

Він зазначає, що Анастасія померла ще п’ять місяців тому. При цьому заповідала, щоб поховали її таємно, а пресу та громадськість сповістили лише через півроку після її смерті.

 

Видання згадало, що інформація дивним чином збігається з тією, що поширили деякі джерела ще восени. Наприклад, перше повідомлення про смерть зірки «Моєї прекрасної няні» Анастасії Заворотнюк з’явилося у Telegram-каналі «Тільки нікому» саме 5 місяців тому, у жовтні.

Піар-менеджер артистки відреагував на повідомлення та спростував інформацію про смерть знаменитості. Можливо, він уже тоді виконував останню волю артистки, припускає авторка.

З середини січня ЗМІ взагалі не мають інформації про Анастасію Заворотнюк. Невідомо, ні де вона зараз, ні в якому стані. Якщо оприлюднена інформація правдива і актриси більше немає в живих, мовчання родичів кінодіви має цілком логічне пояснення.

Нагадаємо, про те, що Анастасія Заворотнюк хвора на рак, чутки почали ходити ще у серпні минулого року. У вересні стало відомо, що актрису у тяжкому стані госпіталізовано.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *