кiнець…

Путін був упевнений, що це буде легка прогулянка, через дефіцит зброї готовий сідати за стіл переговорів

У російських пабліках активно обговорюють ситуацію нападом військ РФ на територію України. Повідомляється, що Путін знаходиться на Уралі і бізнесменів скликають спеціально на наради, щоб ніхто не полетів нікуди в паніці.

Про це говорять у місцевих пабліках, передає військовий журналіст Андрій Цаплієнко

З аеропортів на приватних бортах бізнесменів не випускають. Заздалегідь були знайдені і пристріляні всі укріплення з боку України. Тактичного плану у Росії не було так як все повинно було йти по ходу подій.

Взяти Україну Росія розраховувала за 1-4 дні. Зараз війна з нашою країною обходиться сусідові-агресору в 20 млрд $ в день. Путін лютує і був упевнений, що це буде легка прогулянка.

Ракет у Росії мало, вистачить дня на 3-4 не більше, і їх бережуть. Зброї немає. Тульський завод і інші 2 заводи Ротенберга не можуть виконати замовлення на зброю: гвинтівки і кулі.

Зброї не вистачає: наступну зброю реально отримати місяці через 3-4, але поки немає сировини. Раніше поставки були зі Словенії в основному, Фінляндії та Німеччини, але зараз їх заблокували.

Обговорили, що якщо Україна вистоїть 10 днів, то доведеться сідати на стіл переговорів. Тому що не вистачає ні грошей, ні зброї, ні ресурсів. Санкцій Росія особливо не боїться. Альфа, сили спецоперацій ще з 2018-го десь під Києвом.

Весь розрахунок У Путіна на те, що візьмуть Київ і поставлять свого ставленика. І типу не доведеться витрачати ні грошей, ні військових, ні зброї. Готують провокацію щодо мирного населення. Готується атака на дітей і жінок, щоб посіяти паніку. Це весь їхній план і Козир, щоб ті здалися, а Зеленський втік.

Розраховують також, що здасться перший Харків. І решта міст наслідують його приклад, щоб уникнути кровопролиття. Проблеми в Росії з аеропортами: немає безпілотників. Дуже засмучені втратою колони під Харковом: там 200 людей загинуло. Втрати з їхнього боку серйозні.

Цитата: зустріли запеклий опір противника. Вони в шоці. Завдання: вистояти 9 днів ще, прибрати паніку, пояснити про ракети, що це все для залякування. Має намір б’ють як попало і куди попало і “випадково” чіпляють житлові будинки. Щоб створити ефект масовості. Не знаю наскільки … але для зміцнення духу нормально!

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *