Тільки що! Трагічна звістка – його не стало: П0мер Познер

Телеведучий та журналіст Володимир Познер добре відомий широкій аудиторії. Його творчість налічує тисячі шанувальників. Незважаючи на вік, він продовжує ділитися зі світом своїми знаннями та корисними відомостями. В інтернеті почали з’являтися чутки, що Познер помер. Але наш сайт вирішив розібратися з цією інформацією, щоби дізнатися правду. Можливо, багато людей вважають, що похилого віку ведучого вказує на те, що його скоро не стане.

 

 

Також не варто забувати і про те, що у багатьох популярних особистостей можуть бути і вороги. Часто чужа слава не дає людям спокою. Або їхня думка може не збігатися з думкою телеведучого. Так ще кілька років тому в інтернеті з’явилася новина про те, що Познер помер. Автор статті мав на увазі не фізичну смерть. Після інтерв’ю ведучого з одним із чергових співрозмовників, блогер обурився. Він був дуже розчарований цим випуском. Тому можна сказати, що Познер помер йому у переносному значенні. Однак ця новина в інтернеті тоді стала для багатьох шоком, тому що деякі користувачі прочитали лише заголовок.

Є також відомості, що Володимиру Познеру можливо довелося зіткнутися з онкологією. Це було багато років тому. Але відомий тележурналіст не опустив руки та активно займався своїм здоров’ям. Спочатку Познер відчував нездужання, через яке звернувся до лікаря. Там він дізнався не дуже втішний діагноз. Ведучий пройшов ряд обстежень та біопсію. Тоді Володимиру Познеру надали велику підтримку його друзі. Бо на певному моменті йому вже здавалося, що життя добігає кінця. Тележурналіст звертався за підтвердженням діагнозу до різних клінік. Була зроблена операція, після якої минуло вже близько 20 років. Вчасне втручання виявилося абсолютно вірним рішенням. Володимир проходив тривалу реабілітацію, після якої згодом відновився. Ведучий продовжує стежити за своїм здоров’ям та обстежується досить часто.

Наразі Володимир Познер продовжує випускати свої передачі. Вони відбуваються у вигляді інтерв’ю. Багато глядачів із задоволенням дивляться їх на Першому Каналі чи в інтернеті. Телеведучий проводить випуски у форматі «питання-відповідь». Його гостями стають відомі люди, які досягли успіху в різних галузях. Останні випуски Володимира Познера такі ж цікаві, як і раніше. Вони доводять, що ведучий живий.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *