Я хочу щоб зараз кожен українець почув це, від малого до великого!

Український президент Володимир Зеленський у розмові з лідером США Джо Байден окрему вдячність висловив за протиповітряну оборону NASAMS, яка захистить від ракетного терору Росії.

Зеленський назва розмову з Байденом “конструктивною, позитивною, доволі тривалою й результативною”.

Про результати перемовин український президент розповів у традиційному відеозверненні пізно ввечері 25 серпня

“Ми встигли обговорити всі питання, які мають життєво важливе значення для захисту України та свободи. Я подякував пану президенту і всьому народу Сполучених Штатів за оборонну допомогу й за відчутне лідерство у макрофінансовій підтримці нашої держави. Тільки вчора Президент Байден погодив пакет обсягом 6 мільярдів доларів: три – для оборонної допомоги, три – для фінансової через систему Світового банку. Особливо я подякував за включення протиповітряної оборони в цей пакет. Ми справді можемо зробити так, що російський ракетний терор буде подоланий, коли Україна отримає протиповітряні системи NASAMS, – зауважив Зеленський.

\Як раніше повідомляв генерал-лейтенант Ігор Романенко, радіус дії NASAMS з покращеними ракетами за висотою – 20 км і 40 км – за дальністю. В умовах бойових дій ці ППО ще не перевірялися, але попередньо вони можуть працювати по балістичних та крилатих ракетах, у тому числі по “Іскандерах”.

Нагадаємо, у четвер, 25 серпня, український президент Володимир Зеленський розмовляв телефоном з американським колегою Джо Байденом. Детальніше про перемовини двох лідерів читайте за посиланням.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *