“Це сталося сьогодні зранку!”: П0мерла Народна артистка України. Величезна втрата для країни

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив мер облцентру Руслан Марцінків.

“Народна артистка України, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Христина Фіцалович відійшла у вічність сьогодні, на 83 році життя”, – йдеться в повідомленні.

Саме в Івано-Франківській філармонії, на одному з концертів її помітив головний режисер обласного театру Євген Аристархович Гречук, відчувши, що справжнім покликанням цієї співачки є сцена. Він запросив її на роль Любаші в опереті “Севастопольський вальс”. І ось з 1963 року почався творчий театральний етап життя Христини Фіцалович.

Івано-Франківський академічний обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка став для актриси другою рідною домівкою. Тут вона зіграла велику кількість ролей, росла професійно. Підсумком цього стала і висока нагорода: Христині Фіцалович присвоєно почесне звання народної артистки Української РСР 27 січня 1984.

Останні роки Христина Фіцалович була професором кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *