“3гасла зірка. В0істину нар0дна”: П0мерла зірка серіалів “Бригада”

Померла народна артистка Росії Олександра Назарова. Вона відома глядачам завдяки ролі бабусі в багатосерійному фільмі “Моя прекрасна няня”.

Першу свою роль вона зіграла в 6 років. Після школи вступила до Ленінградського театрального інституту імені О.М. Островського. Багато років грала в театрі, паралельно знімалася в кіно і серіалах. Має звання народної артистки Росії.

На рахунку Назарової такі відомі фільми як “Земля мого дитинства”, “Любов з привілеями”, “Марія Магдалена”, “Принцеса на бобах”, “Кордон. Тайговий роман”, “Бригада”, “Повернення Мухтара”, “Прощайте, доктор Фрейд “,” Нічний дозор “,” На шляху до “,” Глухар “. Особливу популярність їй принесла роль Надії Михайлівни в серіалі “Моя прекрасна няня”.

Також Олександра Назарова озвучувала кінофільми і багато відомих мультфільмів, в тому числі і “Качині історії”, “Мисливці за привидами”, “Вук”, “Казки братів Грімм”, “Русалочка”, “Покахонтас”, “Льодовиковий період” і багато інших .

17 липня Назарова відзначила 79-й день народження, який став для неї останнім. Близькі та колеги Олександри Іванівною не коментують те, що сталося, також не називається причина її смерті.
«Утворилася порожнеча, що її не заповнити. Згасла зірка. Воістину народна. Сумуємо », – лише відзначили в театрі імені Єрмолової, якому артистка присвятила багато років.

 

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *