Сталося страաне, він п0мер.” Тебе зм0гла забрати у нас тільки крилата ракета. 3найաли тіло легендарного

Парасюк пише.

на У деокупованому Ізюмі Харківської області з – під завалів дістали тіло легендарного українського бійця Романа Косенка псевдо ” Яшка Циганков ” . Він загинув під час оборони міста 9 березня .

Про це повідомила волонтерка Анна Демиденко 16 вересня на своїй сторінці у Прощання 3 військовим 18 вересня . Facebook . відбудеться

За її словами , Косенко загинув унаслідок ворожого авіанальоту на місто . ” Тебе змогла забрати у нас тільки крилата ракета , бо ніяка русня не могла тебе вбити . Ракета в місті Ізюм 9 березня зупинила Яшку – Кіпіша ! Тільки зараз тебе знайшов побратим і забрали додому ” , написала Демиденко .

Військовослужбовець ЗСУ Юлій Терехов у Facebook додав , що Яшка Циганков загинув , стримуючи російських окупантів у вуличних боях за місто Ізюм . ” Упав як воїн , у бою зі зброєю в руках , боровшись до останнього . Яшка загинув від ворожого авіанальоту , a його тіло під завалами залишилося зруйнованого авіабомби ” , написав він . потужним будинку , вибухом

” Вчора народний герой України , відважний боєць ССО ЗСУ , мій побратим Іскандер “ Алі ” Мамедов , в умовах інтенсивних бойових дій приїхав у місто Ізюм і своїми руками відкопав нашого друга Ромчика ” , написав він .

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *