Те, що почалося – не описати словами, стає тільки гірше – Гайдай

 

Те, що зараз відбувається в Луганській області можна охарактеризувати, як найважчий час за усі вісім років війни.Зараз для Луганської області найважчий час за вісім років війни, росіяни наступають у Луганській області за всіма напрямками одночасно, стягнули шалену кількість бійців і техніки.Про це повідомив голова Луганської військової обласної адміністрації Сергій Гайдай у телеграмі, зауваживши, що наступ відбувається за всіма напрямками.

“Стає тільки гірше. Те, що роблять рашисти, – це важко описати словами. Орки вбивають наші міста, трощать усе навколо. Сєвєродонецьк – ледь живий. Обласний центр закидали авіабомбами. Росіяни наступають на Луганщині на всіх напрямках одночасно. Атакують Сєвєродонецький напрямок, у Гірській громаді з боку Золотого та Катеринівки, біля Попасної з боку Комишувахи, й нашу Луганську Чорнобаївку – Білогорівку”, – написав Гайдай.

За його словами, траса Лисичанськ-Бахмут повністю прострілюється, і там уже “працюють” ворожі ДРГ.“Ситуація на межі критичної. Рашисти стягнули в нашу область шалену кількість бійців і техніки. На окупованих територіях орки тримають напоготові вертольоти та важку зброю. Вільна Луганщина зараз, як Маріуполь. Ми форпост, який стримує навалу і точно стримає”, – заявив голова ОВА.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *