Hевим0вна втрата. Страաна звістка сколихнула країну, п0мер Андрій Губін!

Мегапопулярний у 90-ті та на початку нульових співак Андрій Губін близько 15 років тому несподівано пішов зі сцени. Він практично не виходив на зв’язок, поповзли чутки, що артист тяжко хворий. На жаль, з’ясувалося, що виконавцю справді поставлено тяжкий діагноз. Днями сам Андрій заявив, що він «вже однією ногою у могилі».

Співак розповів, чому проводить багато часу у Єгипті
ФОТО: ВОЛОДИМИР ЧИСТЯКІВ
У недавньому інтерв’ю радіо «Комсомольська правда» артист розповів, що через біль не може спати ночами: за його словами, він засинає лише о п’ятій-шостій ранку, а прокидається біля обіду, за умови, що ніхто з сусідів не починає робити ремонт.

«Я прокидаюсь, і мені вже боляче. Іду, приймаю душ, щоб хоч якось зняти біль. Тому що вода на якийсь час освіжає», – розповів Губін.

Артист також розкрив, чому дуже багато часу проводить у Єгипті. Він зазначив, що місцевий клімат діє на нього як знеболювальне.

При цьому там він не шикує: за його словами, він винаймає будинок біля смітника. Також він зазначив, що Єгипет є досить бідною країною, тому жити там дешево.

Губін зізнався, що йшов зі сцени з значним станом: на руках у нього був один мільйон доларів. Однак йому довелося утримувати безробітних батьків.

Крім того, на той момент вона зустрічалася з дівчиною, яка випрошувала у нього дорогі подарунки.

«Потрібно було їй авто купувати собі авто для представницьких виїздів. Це зараз я можу на метро їздити, мені начебто пофіг», — сказав Андрій.

Також він витратив на лікування ще 150 тисяч доларів. Проте жоден метод лікування, зізнався Андрій, йому не допоміг. Артист, нагадаємо, страждає від лівосторонньої

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *