Страшно навіть говорити! Прямо в Бахмуті – відбувається шокуюче: Tам пекло!

Наші захисники з травня героїчно стримують наступ окупантів на Бахмутському напрямку

Втім російський напад на Бахмут ще не досяг своєї кульмінації. Про це в одному з інтерв’ю розповів військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко. За його словами, треба дуже обережно ставитись саме до цієї локації.

Він зауважив, що зараз можна констатувати зміну в активності та інтенсивності дій російських окупантів. Вона обумовлена тим, що на минулому тижні ЗСУ було дуже вдало знищено великий склад з боєприпасами в Ірміно на Луганщині.

З цього складу дуже багато боєкомплекту відправлялось саме в Бахмут. І це надавало можливість російській артилерії працювати фактично 24/7,
– зазначив експерт.

Він підкреслив, що після того, як було знищено склад, інтенсивність наступальних можливостей ворога зменшилась. А також вони не можуть тримати в обороні ті чи інші позиції.

“Проте, все може зміниться, на жаль, якщо часткова мобілізація в Росії продовжиться найближчим часом і надасть певний ресурс ворогові, наприклад, 100 – 200 тисяч особового складу. Вже буде не важливо, чи будуть вони забезпечені спорядженням або технікою”, – вважає він.

Коваленко також наголосив, якщо росіяни сконцентрують ці сили біля Бахмуту та зможуть забезпечити хоча б один – два тижні постійного вогневого валу з боку своєї артилерії, також відбудеться накопичення боєкомплекту, то ситуація на фронті може погіршитись.

Велика кількість людського ресурсу та постійна підтримка артилерії, це саме те, що потрібно російському командуванню. І захопити це місто вони можуть спробувати, використовуючи саме таку тактику, – зауважив він.

Водночас експерт зазначив, що з боку ЗСУ також є протидія:

не дозволити накопичення боєкомплекту в зоні, яка може забезпечити логістично артилерію в цій локації необхідною кількістю снарядів;

потрібен постійний вогневий контроль основних логістичних артерій, які це постачання забезпечують.

Додамо, що російські окупанти йдуть в атаку під Бахмутом без касок та бронежилетів

Про це розповів радник Офісу президента України Олексій Арестович. За його словами, російські в’язні під Бахмутом воюють практично у цивільному одязі.

Він скептично оцінив інформацію про те, що у Росії планується призвати ще 300 тисяч осіб на військову службу. Арестович підкреслив, що Росія має серйозні проблеми зі спорядженням.

«Половина або близько того вже у цивільному – або у навколовоєнній формі. І наступні 300 тисяч – я не знаю, який там буде заклик: у що їх одягатимуть, аніж споряджати. Автомат, три магазини, гранат немає», – сказав Арестович.

Він зазначив, що росіяни дають на групу з 25 осіб одного досвідченого військового з автоматом та прицілом нічного бачення. Він іронізує, що в Росії вважається, що це “страшна штурмова сила, яка зараз усіх переможе”.

Водночас зазначимо: офіцер батальйону НГУ Андрій Іллєнко зазначає, що ситуація у Бахмуті особливо не змінюється.

— Те, що відбувається зараз на Бахмутському напрямку, приблизно те саме, що відбувалося тиждень і навіть місяць тому. Ворог стягує усе, що в нього лишається. Наші сили мужньо тримають оборону, ворог зазнає втрат. Українські військові не дають ворогу прорватися. Він не має ні стратегічних, ні тактичних успіхів.

Бої дуже інтенсивні, слава усім героям, які боронять Бахмутський напрямок! — наголосив Іллєнко.

За його словами, є різні військові з ПВК Вагнер. Є ті, які використовуються як штурмові групи, є навчені вбивці, а є ті, кого мобілізували з в’язниці. Саме в’язнів використовують як гарматне м’ясо. У них немає екіпірування. Це солдати, які використовуються для розвідки боєм, щоб виявити українські позиції та викликати на себе вогонь.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *