Ядерна бомба в Україні

Міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу 23 жовтня провів переговори зі своїми колегами із Франції та Туреччини. Під час телефонних розмов із головами оборонних відомств цих двох держав російський військовий злочинець скаржився їм на Україну.

Також Шойгу розповідав главам оборони Франції та Туреччини про те, що нібито “стурбований можливими провокаціями з боку України із застосуванням “брудної бомби”. Про це повідомляють російські пропагандисти. Згідно з повідомленнями кремлівських ЗМІ, Шойгу зранку вмостився за телефон. Спочатку він зателефонував до міністра оборони Франції Себастіана Лекорню. Після – запросив телефонну розмову з головою турецького оборонного відомства Хулусі Акаром.

Як констатують кремлівські пропагандисти, в обох випадках метою Шойгу було “доведення до колег своїх стурбованостей щодо можливих провокацій з боку України із застосуванням “брудної бомби”. Саме нібито розробку Україною “брудної бомби” Росія на початку повномасштабного вторгнення в Україну називала серед багатьох десятків “причин” початку так званої “спецоперації”. Довести свої голослівні звинувачення РФ не змогла, тому згадки про “брудну бомбу” були відкладені в “довгу скриню”.

І лише зараз, через 8 місяців військового протистояння і дедалі масштабніших поразок російської армії на фронті від ЗСУ, у Кремлі знову почали розігрувати карту програми з розробкою “ядерної бомби”, що нібито реалізується в Україні. Ймовірно, що це необхідно РФ як відволікаючий маневр чи як підготовка ґрунту для проведення операції “під чужим прапором”.

Водночас, за даними спільноти InformNapalm, російський державний медіахолдинг “РИА Новости” опублікував 23 жовтня статтю, яка має чіткі ознаки елементу інформаційно-психологічної операції – з метою підготовки громадськості РФ до застосування тактичної ядерної зброї на території України.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *